Regionalne Centrum Informatyki Gdynia

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
08 listopada 2018
Kołobrzeg w rocznicę stulecia odzyskania niepodległości
W czwartek, 8 listopada, zaproszeni Goście, Kadra, Pracownicy Resortu Obrony Narodowej Regionalnego Centrum Informatyki Gdynia - licznie zebrani na nabrzeżu kanału portowego w Kołobrzegu - uczcili uroczystą zbiórką rocznicę stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.


Przybyły na apel Komendant Centrum kmdr Andrzej GODECKI przyjął meldunek od dowódcy uroczystości i przywitał się ze wszystkimi obecnymi. Następnie odczytany został list okolicznościowy Dyrektora Inspektoratu Informatyki z życzeniami i podziękowaniami za wspólną pracę i służbę, oraz Rozkaz Komendanta RCI Gdynia w sprawie awansów i wyróżnień. Komendant wręczył wyróżnionym akty mianowania na kolejne stopnie wojskowe, listy gratulacyjne, pamiątkowe ryngrafy i dyplomy uznania.

W okolicznościowym przemówieniu kmdr Andrzej Godecki podkreślił szczególne znaczenie Narodowego Święta Niepodległości dla każdego Polaka, zaznaczył zaangażowanie każdego obywatela w misję zachowania wolności i wspólnej, bez podziałów, pracy nad rozwojem naszej Ojczyzny. Na zakończenie przemówienia podziękował jeszcze raz uczestnikom uroczystości za codzienne, rzetelne wykonywanie obowiązków, złożył także życzenia wszystkim zebranym, ich rodzinom oraz pogratulował wyróżnionym.

Po uroczystości był czas na chwilę rozmowy oraz na wspólne pamiątkowe zdjęcia, wykonane na  nabrzeżu spowitego mgłą kanału portowego.

Dołączona galeria zdjęć: Kołobrzeg w rocznicę stulecia odzyskania niepodległości
generuj pdf
Kontakt

Regionalne Centrum Informatyki Gdynia
Strażacka 2-8
81-660 Gdynia
tel. 261260703
fax. 261260717
rcigdynia@ron.mil.pl