Regionalne Centrum Informatyki Gdynia

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
08 maja 2018
Puchar jest nasz!
W dniach 25 i 26 kwietnia 2018 r., na terenie 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu, odbyły się I. Mistrzostwa w Piłce Siatkowej o Puchar Szefa Inspektoratu Informatyki. Siatkarze z RCI Gdynia okazali się niepokonani.Tegoroczne Mistrzostwa zorganizowane zostały przez Inspektorat Informatyki przy wsparciu RWT Poznań, a za właściwy i zgodny z przepisami przebieg gry odpowiedzialny był zespół sędziowski zrzeszony w Polskim Związku Piłki Siatkowej. Uroczystego otwarcia rozgrywek w imieniu Szefa Inspektoratu Informatyki dokonał Szef Szefostwa Ogólnego, życząc wszystkim zawodnikom osiągniecia jak najlepszych wyników w rywalizacji sportowej w duchu fair play. W mistrzostwach udział wzięły reprezentacje ośmiu zespołów z jednostek wojskowych będących w strukturach Inspektoratu Informatyki w Warszawie.
W finale zmierzyli się zawodnicy Regionalnego Centrum Informatyki Gdynia i Regionalnego Centrum Informatyki Bydgoszcz. Turniej był bardzo zacięty, ale ostatecznie bezkonkurencyjnie wygrała drużyna z Gdyni.

Szef Szefostwa Ogólnego podziękował wszystkim sportowcom za udział w zawodach, wysokie wyniki oraz wyjątkowe zaangażowanie: „Wszyscy są zwycięzcami. Sport zawsze był, jest i będzie związany z wojskiem. Żołnierz zawsze kojarzy się z obywatelem RP sprawnym fizycznie. Sprawność tą uzyskujemy przez nasze zaangażowanie, uczestnictwo w zawodach i szkoleniu programowym”.
Zawodnikiem MVP (ang. Most Valuable Player) całego turnieju został marynarz z RCI Gdynia.

Klasyfikacja Końcowa Mistrzostw Inspektoratu Informatyki w piłce siatkowej zespołowo:

I miejsce: RCI Gdynia
II miejsce: RCI Bydgoszcz
III miejsce: CPI/CZI Warszawa
IV miejsce: RCI Kraków
V miejsce: I2 Warszawa
VI miejsce: RCI Wrocław
VII miejsce: RCI Olsztyn
VIII miejsce: RCI Warszawa

Dołączona galeria zdjęć: I. Mistrzostwa w Piłce Siatkowej o Puchar Szefa Inspektoratu Informatyki
generuj pdf
Kontakt

Regionalne Centrum Informatyki Gdynia
Strażacka 2-8
81-660 Gdynia
tel. 261260703
fax. 261260717
rcigdynia@ron.mil.pl