Regionalne Centrum Informatyki Gdynia

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
23 lipca 2018
Pożegnanie z mundurem trzech podoficerów i powitanie nowego żołnierza RCI Gdynia
W piątek, 20 lipca Komendant kmdr Andrzej Godecki pożegnał podoficerów odchodzących po wieloletniej służbie do rezerwy. Uroczystość odbyła się w Sali Tradycji RCI Gdynia.


Komendant kmdr Andrzej Godecki przypomniał zebranym przebieg kariery zawodowej poszczególnych podoficerów i wręczył im pamiątkowe ryngrafy w podziękowaniu za trudy ofiarnej służby. Podkreślił też, że ich codzienna troska o niezawodne funkcjonowanie systemów teleinformatycznych Sił Zbrojnych i godność, z jaką nosili żołnierski mundur były powszechnie znane i doceniane przez przełożonych i kolegów.
Podoficerowie opuszczający struktury RCI Gdyni, zlokalizowane w Gdańsku, Wejherowie i Łebie, wyrażając dumę i satysfakcję ze swoich zawodowych osiągnięć, podziękowali wszystkim kolegom i koleżankom, z którymi przyszło im współpracować przez długie lata służby.
Na zakończenie zawodowej służby wojskowej, które jest szczególną okazją do uhonorowania żołnierzy za ich wzorową postawę, odchodzący do rezerwy podoficerowie zostali wyróżnieni pochwałą przełożonych i wyrazami sympatii współpracowników. Przyjęli również serdeczne życzenia zdrowia i satysfakcji w życiu osobistym oraz wszelkiej pomyślności w realizacji dalszych planów na przyszłość.

W drugiej części uroczystości zebrani powitali żołnierza, który w ostatnim czasie zasilił szeregi naszej Jednostki i został wyznaczony do pełnienia służby w Rejonie Wsparcia Teleinformatycznego Gdynia.

Dołączona galeria zdjęć: RCI Gdynia żegna trzech podoficerów i wita nowego żołnierza
generuj pdf
Kontakt

Regionalne Centrum Informatyki Gdynia
Strażacka 2-8
81-660 Gdynia
tel. 261260703
fax. 261260717
rcigdynia@ron.mil.pl