Regionalne Centrum Informatyki Gdynia

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
20 lipca 2018
Starszy oficer żegna się z Jednostką
We wtorek, 17 lipca 2018 r. w Sali Tradycji RCI Gdynia odbyła się uroczystość pożegnania starszego oficera, wyznaczonego do pełnienia służby zawodowej w strukturach NATO.


W czasie pożegnalnego spotkania, które odbyło się w gronie przełożonych oficera, licznie przybyłych współpracowników oraz najbliższej rodziny, Komendant RCI Gdynia kmdr Andrzej Godecki przedstawił przebieg służby wojskowej odchodzącego żołnierza, podkreślając jego wszechstronne wykształcenie i fachową wiedzę, zdobyte podczas imponującej ilości kursów specjalistycznych, ćwiczeń i treningów. Najwyższej klasy profesjonalizm, jaki prezentował żegnany oficer w codziennej służbie, przerodził się w pokaźną ilość wartościowych osiągnięć w dziedzinie zapewnienia rozwoju i utrzymania systemów teleinformatycznych i morskich informatycznych systemów wsparcia dowodzenia, eksploatowanych na stanowiskach dowodzenia Marynarki Wojennej, na okrętach oraz w wozach dowodzenia i łączności Morskiej Jednostki Rakietowej.

Wręczając pamiątkowy ryngraf Komendat wyraził ogromne uznanie za honorowe wypełnianie żołnierskich obowiązków wobec Ojczyzny.

Małżonka i matka oficera otrzymały z rąk Komendanta bukiety kwiatów, a jego dzieciom zapewnienia, że mogą być dumne z tak wspaniałego Taty, pozostaną na zawsze w pamięci.

Na zakończenie uroczystości wszyscy zebrani przekazali żegnanemu życzenia zdrowia, szczęścia rodzinnego oraz pomyślności podczas pełnienia prestiżowej służby w strukturach międzynarodowych.

Dołączona galeria zdjęć: Uroczystość pożegnania oficera
generuj pdf
Kontakt

Regionalne Centrum Informatyki Gdynia
Strażacka 2-8
81-660 Gdynia
tel. 261260703
fax. 261260717
rcigdynia@ron.mil.pl