Regionalne Centrum Informatyki Gdynia

czcionka mniejsza czcionka normalna czcionka większa
Praca

Administrator Systemów Operacyjnych (specjalista)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne (licencjat);
  • współpraca z użytkownikiem w zakresie swoich obowiązków;
  • umiejętność instalacji i konfiguracji systemu Microsoft Windows 7/8/10;
  • umiejętność instalacji, obsługi, konfiguracji sprzętu komputerowego i peryferyjnego;
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów występujących w trakcie eksploatacji produktów firmy Microsoft;
  • znajomość funkcjonowania sieci lokalnych, zagadnień z zakresu sieci LAN;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji i instrukcji;
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu.

Ogólny zakres obowiązków:

  • przygotowywanie sprzętu komputerowego dla nowych stanowisk pracy;
  • wdrażanie nowego oprogramowania;
  • prowadzenie szkoleń z zakresu użytkowania Systemu Teleinformatycznego;
  • wsparcie użytkowników końcowych Systemów Teleinformatycznych przez telefon i system HelpDesk;
  • diagnoza oraz rozwiązywanie bieżących problemów programowych oraz sprzętowych użytkowników;
  • zarządzanie strukturą Active Directory.

Rodzaj zatrudnienia:

  • Umowa o pracę – 3-miesięczny okres próbny, kolejna umowa na czas określony 12 miesięcy;
  • po upływie terminu umowy o pracę na czas określony kolejna umowa na czas nieokreślony.

Wysokość wynagrodzenia:

  • wynagrodzenie zasadnicze brutto:
    - w okresie próbnym - 2300 zł;
    - umowa na 12 miesięcy - 2400 zł;
  • 5% premii regulaminowej;
  • wysługa lat po 5 latach pracy = 5% wynagrodzenia zasadniczego, zwiększana za każdy dodatkowy rok o 1% do 20% wynagrodzenia zasadniczego przez kolejne 20 lat;
  • 13 pensja, jako dodatkowe wynagrodzenie po przepracowaniu co najmniej 182 dni w ciągu roku kalendarzowego;
  • możliwość zwiększania wynagrodzenia zasadniczego przy zawieraniu kolejnych umów o pracę.

Dodatkowe informacje:

  • możliwość skierowania na koszt pracodawcy na studia magisterskie/podyplomowe*);
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach certyfikowanych szkoleń;
  • praca w niewielkich zespołach projektowych;
  • dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych;
  • ciekawe projekty.

*) po zawarciu umowy na czas nieokreślony

CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres mailowy:
rcigdynia.kadry@ron.mil.pl

pdf

Kontakt

Strażacka 2-8
81-660 Gdynia
tel. 261260703
fax. 261260717
rcigdynia@ron.mil.pl